Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Konser Duyurusu Geldi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Konser Duyurusu Geldi!
19 Mayıs yavaş yavaş yaklaşırken 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle birçok ilde çeşitli organizasyonlar düzenlenmeye devam ediyor. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen konserlerle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 19 Mayıs yavaş yavaş yaklaşırken 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle birçok ilde çeşitli organizasyonlar düzenlenmeye devam ediyor.

RİNG SEFERLERİ OLMAYACAK!

Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden dikkat çeken bir duyuru yayınlandı. ABB resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı;

''Değerli Ankaralılar;

Dijital Hayvanat Bahçesi'nin bulunduğu lokasyonda 17-18-19 Mayıs 2024 tarihlerinde Belediyemiz tarafından konser etkinlikleri düzenlenecektir. Yapılacak etkinlikler sebebiyle alan içerisindeki otopark kapalı olacak. Ring hizmeti ise bu tarihlerde olmayacaktır. Dijital Hayvanat Bahçesi'ne gelen ziyaretçilerimiz ise Ankapark tarafında bulunan alana yaya olarak geçiş sağlayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur''

Vatandaşlar, bu özel günde hangi etkinliklerin yapılacağını araştırıyor. 19 Mayıs genellikle çeşitli etkinliklerle kutlanır ve milli bayramlar arasında özel bir yere sahiptir. Vatandaşlar, 19 Mayıs'ta Ankara'da hangi etkinliklerin olacağını merak ediyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın coşkuyla kutlayacağı birçok ücretsiz konser olacak.  17 Mayıs Cuma sanatçı Gülşen konseri ile başlayacak olan kutlamalar; 18 Mayıs Cumartesi Murat Boz ve 19 Mayıs Pazar Mor ve Ötesi konserleriyle devam edecek.