Ankara'da Bir Taksici Satırlı Saldırıya Uğradı! Parmağı Koptu

Ankara'da Bir Taksici Satırlı Saldırıya Uğradı! Parmağı Koptu
Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir taksici, başka bir araç sürücüsü tarafından satırlı saldırıya uğradı. Bu haber sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Ankara'da taksici aracına çarpan sürücünün satırlı saldırısına uğradı. Taksideki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde saldırgan şahsın, taksicinin parmağını satırla kopartması kan dondurdu. Dehşete düşüren olayın ne zaman yaşandığı merak edilirken o anlar kayıtlara geçti.

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir taksici, başka bir araç sürücüsü tarafından satırlı saldırıya uğradı. Bu haber sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok kişi taksiciye ne olduğunu merak ediyor. Taksiciye saldıran şahısın tutuklanıp tutuklanmadığı araştırılıyor.

TAKSİCİ DURMASI İÇİN YALVARDI!

Olay, saat gece 03.27 sıralarında yaşandı. İddiaya göre seyir halindeki bir araç, yolcu almak için yol kenarında bekleyen taksinin aynasına çarptı. Taksici, aracına çarpan sürücüye korna çalarak tepki gösterdi. Kendisine korna çalınmasına sinirlenen sürücü araçtan inerek elindeki satırla taksiciye saldırmaya başladı.

Saldırı anı, taksinin güvenlik kamerasına yansırken saldırgan şahıs, taksiciye satırla defalarca vurdu. Saldırganın durması için yalvaran taksicinin, aldığı darbeler sonucu baş parmağı koparken saldırgan ise kayıplara karıştı.