Ankara'da kurbanlık satışları başladı! Ankara kurbanlık fiyatları ne kadar?

Ankara'da kurbanlık satışları başladı! Ankara kurbanlık fiyatları ne kadar?
Ankara kurbanlık fiyatları birçok kişi tarafından araştırılırken Ankara'nın Çubuk ilçesinde hayvan pazarında kurban satışları başladı.

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte Ankara Kurbanlık fiyatları vatandaşlar tarafından araştırma konusu oldu. Ankara'da kurbanlık fiyatlarının ne kadar olduğu birçok kişi tarafından merak edildi. Arama motorları üzerinde ''Ankara kurbanlık fiyatları ne kadar?'' sorusunun yanıtı araştırma konusu oldu.

Ankara kurbanlık fiyatları birçok kişi tarafından araştırılırken Ankara'nın Çubuk ilçesinde hayvan pazarında kurban satışları başladı. Çubuk Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı'nda küçükbaş kurbanlıklar 8 ila 20 bin, büyükbaş kurbanlıklar ise 60 bin ila 250 bin lira arasında satışa sunuldu.

ANKARA'DA KURBANLIK SATIŞLARI BAŞLADI!

Kurbanlık almak için pazara giden vatandaşlar ile besiciler arasında sıkı pazarlıklar yaşanıyor. Çubuk Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı'ndan sorumlu Veteriner Hekim Bekir Kılınç, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla hayvan pazarında gerekli önlemlerin alındığını belirtti.

Kurbanlık vasıflarını taşıyan sağlıklı hayvanların seçilmesi gerektiğini dile getiren Kılınç, "Kurban haftasında pazarımız her gün açık olacak. Aynı zamanda burada kesim yerimiz de var. Vatandaşlarımızın küçükbaş kurbanlıklarını burada kesip evlerine götürebilirler. Çubuk Belediyesi olarak kurban bayramına hazırız." dedi.