Binanın Çatısını Yaptırmak İstedi, Darp Edildi! Apartman Yöneticisi Ne Olduğunu Şaşırdı

Binanın Çatısını Yaptırmak İstedi, Darp Edildi! Apartman Yöneticisi Ne Olduğunu Şaşırdı
Olay yargıya taşınırken darp edilen Albayrak, karşı taraf da kendisinden şikayetçi olunca 'basit yaralama' suçundan 4 ay 15 gün ceza aldı.

Ankara'nın Mamak ilçesinde apartman yöneticisi Aziz Albayrak kendisinin de oturduğu binanın çatısını yaptırmak istedi. Apartman çatısının tadilatı için para vermek istemeyen bir bina sakini apartman yöneticisi Albayrak'ı darp etti.

Olay yargıya taşınırken darp edilen Albayrak, karşı taraf da kendisinden şikayetçi olunca 'basit yaralama' suçundan 4 ay 15 gün ceza aldı.

Ankara'nın Mamak ilçesinde apartman yöneticisi Aziz Albayrak, binanın çatısını yaptırmak istedi. Tadilat için para vermek istemeyen bir bina sakini ise Albayrak'ı darp etti. Yargıya taşınan olayda darp edilen Albayrak, karşı taraf da kendisinden şikayetçi olunca 'basit yaralama' suçundan 4 ay 15 gün ceza aldı.

BİNA SAKİNİ YÖNETİCİYİ DARP ETTİ!

Ankara'nın Mamak ilçesinde apartman yöneticisi Aziz Albayrak binanın çatısına tadilat yaptırmak için inşaat firmalarıyla görüşüp teklif aldı. Apartmanın 1 no'lu dairesinde ikamet eden İ.U. ise evinin iç duvarlarının çatladığını gerekçe göstererek önceliğin kendi dairesinde olmasını istedi. Buna karşı çıkan apartman sakinleri ise İ.U.'nun dairesinin içindeki duvarların şahsi meselesi olduğunu belirtti.

Bolu'dan oğlunu çağıran İ.U., Albayrak'ı oğluyla görüşmesi için apartmanın önüne çağırdı. Apartmanın önünde tartışmaya başlayan ikili bir müddet sonra kavga etti. Bacağından ve belinden yaralanan Albayrak, hastaneden darp raporu alarak İ.U. ve oğlundan şikayetçi oldu.

İHA muhabirine yaşadıklarını anlatan Albayrak, 30 yılı aşkın aynı apartmanda ikamet ettiğini ve kendisine saldıran kişiyi buradan tanıdığını anlatarak, "Bu şahıs apartmanda yapılan tüm tadilatlara karşı. Biz her karar aldığımızda defteri imzalamayıp eve gidiyor. Karar defterini eve istiyor" diye konuştu.

4 AY 15 GÜN CEZA VERİLDİ!

Bu olayların öncesinde bina sakinlerinin oy çokluğu ile asansör yaptırdıklarını belirten Albayrak "Sonrasında bu daire kinlendi. Paraları ödemedi. Whatsapp üzerinden kendisine tebliğ ettim. Ödememekte direndi. Bu asansörden dolayı kinlendiler. Dış cephe, çatı ve apartman iç kısmı için karar aldık. 'Çatının tadilatını ödemem' dedi."

Albayrak, "Darp raporu aldım. Kendisiyse sahte rapor almış. Burada tanıkların benim vurmadığımı söylemesine rağmen sadece ben yargılandım. Hem saldırdılar hem 4 ay 15 gün ceza aldım. İtiraz ettik, reddettiler. Kavganın ardından telefonla görüştü. Eşim gelmeseydi dördüncüyü, beşinciyi saldıracaktı. Buna rağmen ben darp, hakaret ve tehditten yargılandım" ifadelerini kullandı.