Erdal Beşikçioğlu Açıkladı! Belediyeyi Ondan Borçsuz Aldık

Erdal Beşikçioğlu Açıkladı! Belediyeyi Ondan Borçsuz Aldık
Başkent Ankara'da CHP'den Etimesgut Belediye Başkanı seçilen Erdal Beşikçioğlu daha önce ki başkan Enver Demirel'den belediyeyi borçsuz bir şekilde devraldıklarını ifade etti.Yeni belediye başkanı Erdal Beşikçioğlu, "Bu manada...

Başkent Ankara'da CHP'den Etimesgut Belediye Başkanı seçilen Erdal Beşikçioğlu daha önce ki başkan Enver Demirel'den belediyeyi borçsuz bir şekilde devraldıklarını ifade etti.

Yeni belediye başkanı Erdal Beşikçioğlu, "Bu manada şanslı belediyelerden biriyiz" dedi.

31 Mart tarihinde Etimesgut'ta belediye başkanı seçilerek ilçenin de ilk Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanı olan Erdal Beşikçioğlu, bugün CHP Genel Merkezi'nde başlayan "İktidar Yolunda CHP Belediyeciliği Çalıştay"ına katıldı. Toplantı öncesi ANKA Haber Ajansı'na konuşan Beşikçioğlu, Etimesgut Belediyesi'nin borcu olmadığı söyledi.

Beşikçioğlu, "Söylenecek bir şey yok. Enver Bey bize belediyeyi borçsuz bir şekilde teslim etti. Biz de kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu manada şanslı belediyelerden biriyiz" dedi.

Erdal Beşikçioğlu, AKP ve MHP'den devralınan belediyelerin borçlarına ilişkin de "Genel Başkanımızın da sanırım bu konuyla ilgili birtakım girişimleri olacak. Hallederiz merak etmeyin" ifadelerini kullandı.