Gaziantep'te 5 farklı suçtan aranıyordu Ankara'da yakalandı

Gaziantep'te 5 farklı suçtan aranıyordu Ankara'da yakalandı
Türkiye'de Gaziantep'te 5 ayrı suçtan aranan ve 65 yıl 9 ay 23 gün kesinleşmiş hapis cezası olan B. B. isimli şahsın da JASAT ekiplerince de düzenlenen operasyon sonucunda da Ankara'da yakalandı.Gaziantep'te 5 ayrı suçtan 8 aydır...

Türkiye'de Gaziantep'te 5 ayrı suçtan aranan ve 65 yıl 9 ay 23 gün kesinleşmiş hapis cezası olan B. B. isimli şahsın da JASAT ekiplerince de düzenlenen operasyon sonucunda da Ankara'da yakalandı.

Gaziantep'te 5 ayrı suçtan 8 aydır aranan ve 65 yıl 9 ay 23 gün kesinleşmiş cezası olan B. B. isimli şahsın da, JASAT ekiplerince düzenlenen operasyon sonrası da başkentte yakalandığı ifade edildi.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince de çeşitli suçlardan aranan şahısların da yakalanmasına dair çember operasyonu yapıldı. Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde JASAT ekiplerince de yürütülen titiz planlama ve takip çalışmaları sonrasında da 5 ayrı suçtan 8 aydır aranan ve 65 yıl 9 ay 23 gün kesinleşmiş de hapis cezası olan B. B. isimli kişinin de Ankara ili Altındağ ilçesinde bir adreste saklandığı tespit edildi. Şüpheli şahıs, JASAT ekiplerinin saklandığı adrese yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.

Şüpheli şahısların da sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildiği ifade edildi.