Altın Yatırımcılarının Dikkatine! İslam Memiş Gram Altın Hakkında Konuştu Bu Tarihi Bekleyin

Altın Yatırımcılarının Dikkatine! İslam Memiş Gram Altın Hakkında Konuştu Bu Tarihi Bekleyin
Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş açıklamasında yatırımcılara oldukça dikkat çeken analizlerini aktardı.

Altın piyasasında yaşanan gelişmeler altın yatırımcıları tarafından yakından takip edilirken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş açıklamasında yatırımcılara oldukça dikkat çeken analizlerini aktardı.

Türkiye'de en çok tercih edilen yatırım araçlarından birisi de altın olurken altın piyasasında özellikle de son haftalarda yaşanan dalgalanmalar vatandaşlar tarafından dikkatle takip edilirken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

ALTIN YATIRIMCILARININ DİKKATİNE!

Altın piyasasında yaşanacak gelişmeleri yakından takip eden yatırımcılar İslam Memiş'in analizlerini oldukça merak etti. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş piyasa ile ilgili analizlerini aktardı. Altın piyasasında yaşanan dalgalanmalar an ve an yakından takip edilirken İslam Memiş açıklamasında ''Bayram hazırlığı var'' dedi.

Son haftalarda yaşanan düşüşün ardından altın piyasasında bugün yükseliş görüldü. İki gündür devam eden yükselişlerin ardından yatırımcılar detayları araştırmaya devam ederken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı oldukça önemli açıklamalarla gündeme geldi.

İSLAM MEMİŞ GÜNCEL ANALİZLERİNİ PAYLAŞTI!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş açıklamasında gram altınla ilgili gelişmelere değindi ve şunları söyledi;

"Ons altın 2356 dolar seviyesinde. Bu hafta tepki yükselişleri göreceğiz emtia fiyatlarında. 2370-2380 dolar seviyesine kadar bir toparlanma görülebilir.

Ancak cılız bir yükseliş var. Çok iştahlı bir yükseliş yok. Dar bant aralığına sıkışmış olan bir ons altın var. Gram altın 2437-2443 lira seviyesinde. Gram altın tarafındaki yatırımcılar ons altını takip etmeli.

Ons altın nereye gram altın oraya. Gram altın tarafında 2400 TL destek seviyesini bu hafta takip etmeye devam edeceğiz. Para piyasalarında bayram hazırlığı var.''