Bankkart sahipleri için açıklandı! 1000 TL geri iade edilecek

Bankkart sahipleri için açıklandı! 1000 TL geri iade edilecek
Türkiye'nin en büyük kamu bankası arasında yer alan Ziraat Bankası, müşterilerinin finansal işlemlerinde ekstra faydalar sağlayacak yeni bir promosyonu duyurdu. Buna göre de banka tarafından yapılan açıklamalar da; Bankkart müşterilerini...
Türkiye'nin en büyük kamu bankası arasında yer alan Ziraat Bankası, müşterilerinin finansal işlemlerinde ekstra faydalar sağlayacak yeni bir promosyonu duyurdu. Buna göre de banka tarafından yapılan açıklamalar da; Bankkart müşterilerini sevindirecek bir fırsat duyuruldu. Bu kampanya doğrultusunda da belirli alışverişlerde de kullanılabilecek 1000 TL değerinde de bir bonus kazanma imkanı sunulduğu ifade edildi.
Kampanyadan da faydalanabilmek için Bankkart ile yapılacak seçili işlemleri takip etmek gerekirken kampanyaya dair detaylı bilgi de Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor.

Müşteriler, 2500 TL'den 4999 TL'ye kadar olan harcamalar için 250 TL, 5000 TL ve üzeri harcamalar için ise 500 TL hediye kazanma imkanına sahip olacaklar. Bu kampanya ile toplamda 1000 TL'ye varan hediyeler kazanabilirsiniz.

Kampana koşulları:

Bankkart'ınız ile giyim ve ayakkabı sektörlerindeki üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 2.500 TL - 4.999 TL arasındaki alışverişinize 250 TL, her 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL, toplam 1.000 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1-31 Mayıs 2024 tarihlerinde geçerlidir.
  • Kampanyaya Bankkart Mobil'den veya bankkart.com.tr'den katılabilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.
  • Kampanya dönemi içerisinde Bankkart'ınız ile giyim ve ayakkabı sektörlerindeki üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 2.500 TL - 4.999 TL arasındaki alışverişinize 250 TL, her 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL, toplam 1.000 TL Bankkart Lira verilecektir.
  • Ana faaliyeti giyim ve ayakkabı sektörü olmayan eticaret ve fiziki üye işyerlerinden yapılacak giyim ve ayakkabı alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya Bireysel Bankkart sahibi müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve en fazla 1.000 TL Bankkart Lira kazanılabilecektir.
  • Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına Bankkart Liralar anında yüklenecektir.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.