Eski kamu bankası müdürü 4a 4b 4c emekli memur zammı tablosu belli oldu

Eski kamu bankası müdürü 4a 4b 4c emekli memur zammı tablosu belli oldu
Türkiye'de emeklilere 2 ay sonra yapılacak olan zam belli oldu. Eski Ziraat Bankası genel müdürü Şenol Babuşçu iktidar kanadının emekli ve memur maaşlarıyla ilgili planını da açıkladı. Emekliler yılın ilk ayında yüzde 49,25...
Türkiye'de emeklilere 2 ay sonra yapılacak olan zam belli oldu. Eski Ziraat Bankası genel müdürü Şenol Babuşçu iktidar kanadının emekli ve memur maaşlarıyla ilgili planını da açıkladı. Emekliler yılın ilk ayında yüzde 49,25 oranında zam alırken yüksek enflasyon ise maaşlarının erimesine sebep oldu. Ziraat Bankası eski müdürü Şenol Babuşçu ise emekli ve memuru üzecek haberi verdi. Babauşçu 2 ay sonra yapılacak zammı açıkladı.

Babuşçu ekonomi yönetiminin yılın ilk altı ayında yani Temmuz’a kadar vergi ve zamları yüksek oranlı yapmayacağını vurguladı.

MEMUR VE EMEKLİ ZAMMI

Babuşçu “Düşük çıkarmadaki amaç memur ve emekli Temmuz maaş zamlarının düşük olmasını sağlamak.

Ekonomi yönetimi seçim sonrasına bıraktığı vergi ve zamları yılın ilk altı ayı enflasyonu yüksek çıkmasın diye 1 Temmuz’dan itibaren yapmayı planlıyor ilk 6 ay enflasyonu düşük çıksın

Düşük çıkarmadaki amaç memur ve emekli Temmuz maaş zamlarının düşük olmasını sağlamak…

Ekonomi yönetimi seçim sonrasına bıraktığı vergi ve zamları Nisan ve Mayıs aylarında yüksek oranlı yapmak yerine yıl sonuna kadar her ay düşük oranlı zam yaparak halkı enflasyonun düşeceğine inandırmayı amaçlamaktadır..." dedi.