Garanti Bankası açıkladı! Emeklilere tek seferde 25 bin TL'lik promosyon müjdesi

Garanti Bankası açıkladı! Emeklilere tek seferde 25 bin TL'lik promosyon müjdesi
Ülke geneli emekliler bankalar ile yaptıkları anlaşma ile maaş promosyonu ödemesi alabilecek. 3 yıllık süre için de verilen emekli maaş promosyonları için de emeklilere ek gelir oluyor. Geçim sıkıntısının da şiddetini artırdığı...

Ülke geneli emekliler bankalar ile yaptıkları anlaşma ile maaş promosyonu ödemesi alabilecek. 3 yıllık süre için de verilen emekli maaş promosyonları için de emeklilere ek gelir oluyor. Geçim sıkıntısının da şiddetini artırdığı bugünlerde de emekliler için maaş promosyonları da ilaç gibi geliyor.

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU

Garanti BBVA ile emekli maaş promosyonu sözleşmesi yapan müşterilere yapılacak olan ödemelerin çeşitlendiği bildirildi. Emekliler ilk etapta emekli maaşlarını Garanti BBVA’ya taşıyarak şu ödemeleri almaya hak kazanıyorlar:

Emekli maaşları 10.000 TL’ye kadar olanlara 6.250 TL,

Emekli maaşları 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olanlara 10.000 TL,

Emekli maaşları 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olanlara 12.500 TL,

Emekli maaşları 20.000 TL ve üzerinde olanlara 15.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

EMEKLİLERE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti Bankası tarafından emekli maaş müşterileri için de ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Bu doğrultuda kampanyaya dahil olan emekliye de 10 bin TL ihtiyaç kredisi tanımlanacak. Bu krediyi de kullanıp kullanmamak emekli müşterinin kararına bırakılırken 36 ay vadeli olan ihtiyaç kredisi için de emekli müşterilere özel faiz uygulaması yapılıyor.

Emekliler bu krediyi onaylarsa hemen 10.000 TL’lik kredi tutarını banka hesaplarına aktarabiliyorlar. Kullanılan kredinin taksitleri ise müşterinin emekli maaşından bir talimat ile küçük tutarlar halinde aydan aya kesiliyor. Bu şekilde emekliler toplamda 25.000 TL ödeme almış oluyorlar.

Emekliler maaş hesaplarını Garanti Bankası'na taşımaları durumunda aşağıda ki fırsatlardan da yararlanabilecek:

  • Garanti BBVA’da emekli maaşınızın bağlı olduğu Vadesiz TL hesabınızı kullanarak Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden yapacağınız havale ve hafta içi saat 08.30 - 16.00 arası yapılacak EFT/FAST işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. (01.04.2021 itibarıyla geçerli olan uygulama, resmî tatil günleri ve hafta sonlarını kapsamamaktadır. Uygulamaya daha önceki tarihlerde yapılan EFT/FAST ve havale işlemleri dahil değildir.)
  • Emeklilerin özel bankası Garanti BBVA’dan emeklilere özel promosyon! Emekli maaşınızı “emeklilerin özel bankası” Garanti BBVA’ya taşıyabilir, 15.000 TL'ye varan nakit banka emekli maaş promosyonu avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Garanti BBVA ATM’lerinde emeklilere özel ücretsiz nakit çekim avantajı!  Emekli maaş müşterilerimizin Garanti BBVA ATM’lerinden emekli maaş tutarı kadar yapacakları çekimlerde limit aşım ücreti alınmamaktadır. (Ücretsiz çekim, 20.000 TL’ye kadar olan emekli maaşlarının çekilmesi halinde geçerlidir.) Emekli maaş tutarı 20.000 TL üzeri olan emeklilerimiz de Garanti BBVA ATM’lerinden emekli maaşlarının 20.000 TL’ye kadar olan kısmını limit aşım ücreti ödemeden çekebilirler.