İstanbulkart sahipleri dikkat! Artık yarı indirimli ödenecek

İstanbulkart sahipleri dikkat! Artık yarı indirimli ödenecek
İstanbul’da yaşayan milyonlarca vatandaş için yeni gelişme duyuruldu. Buna göre de İstanbulkart sahipleri için de para iadesi yapılacaka. Yeni kampanya ile birlikte artık kart sahiplerine para iadesi avantajı da sunulacak. Kampanya...

İstanbul’da yaşayan milyonlarca vatandaş için yeni gelişme duyuruldu. Buna göre de İstanbulkart sahipleri için de para iadesi yapılacaka. Yeni kampanya ile birlikte artık kart sahiplerine para iadesi avantajı da sunulacak. Kampanya detayları da duyurulurken kampanya için tarih ise verildi.

İstanbulkart sahiplerine kampanyaya katılmaları durumunda para iadesi gerçekleştirilecek. İstanbulkart sitesinde yer alan duyuruya göre de; seçili olan İSPARK P+D otoparklarına aracını park ederek İstanbulkart ile toplu taşıma kullanan kişiler otopark ücretlerini de yüzde 50 indirimli olarak ödeyebilecek.

KAMPANYA DAHİLİNDE OLAN OTOPARKLAR

Yenikapı Spor ve Kültür Merkezi PD Açık Otoparkı (Fatih)

Feshane PD Açık Otoparkı (Eyüpsultan)

Merter Metro PD Açık Otoparkı (Güngören)

Büyükçekmece Metrobüs Durağı Yanı PD Zemin Altı Otoparkı

Çekmeköy Metro PD Zemin Altı Otoparkı

Soğanlık Metro PD Açık Otoparkı (Kartal)

Kirazlı Metro Durağı PD Açık Otoparkı (Bağcılar)

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 19.03.2024-31.12.2024

İSTANBULKART %50 İNDİRİM DETAYLARI

Kampanyaya katılabilmek için araç plakasının İstanbulkart Mobil’deki Bilgilerim’’ kısmına eklenmiş olması gerekmektedir.

Bilgilerim kısmına plaka eklerken onaylanan Plaka Ekleme Açık Rızasının kampanya süresince onaylı olması gerekmektedir. Onayı kapatmış kullanıcılar kampa)nyadan faydalanamayacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için otopark ödeme tercihinin İstanbulkart olarak seçilmesi ve ödemenin de İstanbulkart ile yapılması gerekmektedir.

Ulaşım geçişi yapan kullanıcı ile plakanın ekli olduğu kullanıcı aynı kişi olmalıdır.

Otopark ödemesinde %50 oranında anında indirim yapılacaktır.

Park edilen saat ile otopark ödemesinin yapıldığı saat arasında 24 saatten uzun bir süre geçmemiş olması gerekmektedir. Koşulun sağlanması durumunda toplu taşıma kullanımı aracın park saatinden sonra olmalıdır

Kampanya seçili İSPARK P+D otoparklarında geçerlidir. (Yenikapı Spor ve Kültür Merkezi Otoparkı, Feshane P+D Açık Otoparkı, Merter

Metro P+D Otoparkı, Kirazlı Metro Durağı P+D Otoparkı, Büyükçekmece Metrobüs Durağı Yanı Zemin Altı Otoparkı, Soğanlık Metro Açık Otoparkı, Çekmeköy Metro Zeminaltı P+D Otoparkı)

Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

Plaka ekleme açık rızası İstanbulkart Mobil’den izinlerim kısmından düzenlenebilir.