Migros market açıkladı! O şartı sağlayan 1000 TL hediye çeki alacak

Migros market açıkladı! O şartı sağlayan 1000 TL hediye çeki alacak
Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Migros marketler Odeabank ile işbirliği kampanyasını duyurdu. Buna göre Odeabank mobil uygulamasını telefonuna kurup "MIGROS24" kodunu Odea uygulamasına giren yeni kullanıcılar...

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan Migros marketler Odeabank ile işbirliği kampanyasını duyurdu. Buna göre Odeabank mobil uygulamasını telefonuna kurup "MIGROS24" kodunu Odea uygulamasına giren yeni kullanıcılar 10 bin liralık yatırımlarına 1.000 TL'lik Migros Sanal Market Hediye Çeki kazanacak.

Migros market resmi internet sayfasında kampanyayla ilgili aşağıda ki ifadelere yer verildi:

·      Kampanya, 15 Nisan 2024 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

·      Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, aşağıda yer verilen kampanya koşullarını sağladığı sürece 1.000 TL değerinde Migros hediye çeki kazanabileceklerdir.

·      Kampanyaya katılım tek seferliktir ve ödül kazanımı, kod girişi yapan ilk 1.000 müşteri ile sınırlandırılmıştır. Kampanya katılımı kod girişini yapan 1.000 müşteri sınırına ulaşıldığında veya 31 Mayıs 2024 tarihinde sonlanır. İlgili tarih sonrası girilen kodlar geçersiz sayılacaktır.

·      Kampanyadan, 15 Nisan 2024 – 31 Mayıs 2024 tarih aralığında dijital kanallardan başvuru formunu doldurarak müşteri olma adımını tamamlayan yeni müşteriler; Odea Uygulamasında Kampanyalar > Promosyon Kodu alanına Migros işbirliği kapsamındaki (MIGROS24) promosyon kodunu girerek yararlanabilecektir. Kampanya bitiş tarihine kadar yeni müşteri olarak ilgili promosyon kodunu girmiş müşterilerin minimum 10.000 TL yatırım ürününü (Ek-1’de yer alan seçili yatırım fonları, hisse senedi ve her türden ve ihraççısı fark etmeksizin tahvil, Eurobond ve bono) alması gerekmektedir.

·      Hediye çeki kazanmak için, promosyon kodu giriş tarihi itibarıyla başlayacak 30 günlük süre boyunca (kodun hafta sonu girilmesi halinde sonraki ilk iş günü başlar) ortalama yatırım bakiyesinin (Ek-1’de yer alan seçili yatırım fonları, hisse senedi ve her türden ve ihraççısı fark etmeksizin tahvil, Eurobond ve bono) 10.000 TL ve üzerinde olması ve 30. günün sonunda da ilgili yatırım bakiyesinin 10.000 TL ve üzerinde olma şartı aranacaktır.

·      10.000 TL’lik aylık ortalama yatırım ürün bakiyesi hesaplanırken portföyün değer kazanç ve kayıpları da hesaplamaya dahil olacaktır ve hesaplamalar gün sonu portföy kapanış değeri ile yapılacaktır. Örneğin, kod giriş tarihi itibarıyla ilk 20 gün ortalama toplam yatırım büyüklüğü 10.000 TL olan müşterinin son 10 gün toplam yatırım büyüklüğü 0 TL ise, 30 gün ortalaması 10.000 TL üzeri olmadığı için 1.000 TL’lik hediye çeki ödülünü kazanamayacaktır. Ya da kod giriş tarihi itibarıyla ilk 30 gün ortalama yatırım büyüklüğü 10.000 TL olan ama 30. günde 10.000 TL yatırımı bulunmayan müşteriler Migros hediye çeki kazanamayacaktır.

·      Kampanya kapsamında hediye çeki kazanımı için bulundurulması gereken yatırım bakiyesini sağlamak için alınabilecek seçili fon listesi Ek-1’de yer almaktadır.

·      Kampanya koşullarını yerine getirerek 1.000 TL değerinde Migros Hediye Çekine hak kazanan müşterilere çekleri 4 Temmuz 2024 tarihinde sms ile iletilecektir. Hediye çeki kullanım koşullarına aşağıda yer verilmiştir.

·      Odeabank’ın farklı bir kampanyasına dahil olmuş müşteriler Hediye Çeki kampanyasından faydalanamayacaktır.

·      Odeabank kampanya ile ilgili şartları değiştirme hakkına sahiptir.

Hediye çeki kullanım koşulları:

  • Hediye Çeki’nin adı “Migros Dijital Alışveriş Kodu” olarak geçmektedir.
  • Dijital Alışveriş kodları tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz.
  • Dijital Alışveriş kodları hamiline düzenlenmiş olup kodu ibraz eden hak sahibidir.
  • Bakiyesi için para üstü, hediye çeki vb. talep edilemez.
  • Dijital alışveriş kodu hem Migros Sanal Markette hem de Migros mağazalarında kullanılabilir.
  • Dijital alışveriş kodu sanal markette kullanmayı tercih edildiğinde, dijital kodun %80 kadar olan tutarı dijital kod ile ödenir. Kalan %20 lik tutarı ise kart ile ödemek gerecektir. Örneğin 1000 TL’lik dijital alışveriş kodunun Migros Sanal Market’te kullanabilmesi için minimum 1250 TL’lik sipariş oluşturulması gerekmektedir. Mağazalarda ise 1000 TL’lik harcama yapılması yeterli olacaktır.
  • Kodlar Altın, Gsm TL Yüklemesi ve Toplu ürün (Nakit ürün alımlarında da bu sınır bulunmaktadır) alımlarında kullanılamaz.
  • Migros Sanal Markette yapılan işlemlerde ödeme adımında “Migros Dijital Alışveriş Kodu” sekmesinden kod girişi yapılarak sipariş tamamlanabilmektedir. Çek ekranlarından kod girişi denenmesi durumunda, geçersiz çek uyarısı alınacaktır.
  • Dijital Alışveriş kodu için son kullanım tarihi bulunmamaktadır.