Turkcell hat sahipleri dikkat! Tek mesajla ücretsiz 2 katı hak kazanabileceksiniz

Turkcell hat sahipleri dikkat! Tek mesajla ücretsiz 2 katı hak kazanabileceksiniz
Türkiye'nin en büyük mobil hat operatör şirketlerinden birisi olan Turkcell bu yıl 30. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gelen açıklamalara göre de Turkcell hat sahiplerine özel hediye verilecek."1994’te cep telefonundan ilk ‘Alo’...

Türkiye'nin en büyük mobil hat operatör şirketlerinden birisi olan Turkcell bu yıl 30. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gelen açıklamalara göre de Turkcell hat sahiplerine özel hediye verilecek.

"1994’te cep telefonundan ilk ‘Alo’ ile iletişim teknolojilerinde yeni bir dönem başlatan Turkcell, 30. yıl hedeflerini açıkladı. Turkcell, liderliğini korumayı ve ‘teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonunu büyütmeyi hedefliyor" ifadeleri ile 30. yılı kutlayan Turkcell, mesaj atan herkese kampanya düzenlediğini açıkladı.

KAMPANYADAN NASIL FAYDALANILIR?

Turkcell tarafından konu ile ilgili yapılan açıklama da, düzenlenen 30. yıl kampanyası kapsamında "30YIL" yazıp 2222'ye SMS olarak mesaj gönderen abonelerin, paketlerindeki haklarını ikiye katlayacağını duyurdu ve herkesin buna başvuru yapması gerektiğini bildirdi.

Turkcell'e gönderilen bu mesaj sonrası telefonunuza şirketten aşağıda ki gibi bir mesaj dönüşü yapılmaktadır:

"Turkcell den 30. Yil Kampanyasi! Kampanya kapsaminda bir ay gecerli olacak sekilde yurt ici her yone 2000 DK, 1000 SMS, 25 GB hediyeleriniz hattiniza tanimlanmistir. Tanimlanan tum hediye paketlerinizi Turkcell uygulaması uzerinden goruntuleyebilirsiniz. Gule gule kullanin"

Bu kampanyanın geçerli olduğu ve bu şekilde de mesaj göndermeniz durumunda da paketiniz iki kat yükselmektedir.
– 1994 yılında cep telefonundan ilk ‘Alo’ ile iletişim teknolojilerinde yeni bir dönem başlatan Turkcell, 30’uncu kuruluş yılında yeni hedeflerini açıkladı. Kurulduğu günden bu yana odağına ‘insanı’ koyan Turkcell, önümüzdeki dönemde telekomünikasyon operatörlüğündeki liderliğini korumayı ve ‘uçtan uca teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonunu büyütmeyi hedefliyor.

– “Türkiye Yüzyılı’nı Dijitalin Yüzyılı” yapma vizyonuyla çalıştıklarını söyleyen Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç şirketin 30’uncu yılı vesilesiyle yaptığı açıklamada; “Turkcell’in 30 yıllık tarihi, Türkiye’nin dijital teknoloji tarihidir. Bu sürede telekom operatörü olmanın ötesine geçtik. Herkesi birbirine bağladığımız gibi her şeyi de birbirine bağlayacak, Türkiye’yi bireysel ve kurumsal anlamda dijitalleştirmek için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

– Turkcell’in 30’uncu yıl reklam yüzü Kerem Bürsin oldu. Yıl boyunca devam edecek reklam kampanyasında “hayatı kolaylaştıran teknolojiler de bu teknolojileri kullananlar da 30 yıldır Turkcell’le çalışıyor” mesajı veriliyor.

– 30’uncu yaşını yıl boyu farklı sürprizle kutlayacak olan Turkcell, müşterilerine pek çok avantaj sağlayacak. Abonelerin paketindeki GB ve dakikalar ikiye katlanırken, gençlere yönelik sinema ve yemek faydası gibi birçok kampanya yıl boyu devam edecek.