Ziraat Bankası açıkladı! O tarihte 300 TL hediye para verecek

Ziraat Bankası açıkladı! O tarihte 300 TL hediye para verecek
Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından 23 Nisan tarihine özel yeni kampanya açıklandı. Gelen kampanya haberine göre de başvuru şartları ve kampanya detayları da açıklandı.Ziraat Bankası...

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından 23 Nisan tarihine özel yeni kampanya açıklandı. Gelen kampanya haberine göre de başvuru şartları ve kampanya detayları da açıklandı.

Ziraat Bankası kampanyayı resmi internet sayfasından, "19-23 Nisan 2024 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile Çocuk Eğlence Oyun Parkları ve Oyuncak sektöründeki üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplam 300 TL Bankkart Lira hediye!" denilerek toplamda 300 liraya kadar bankkart para hediyesi vereceğini duyurdu.

ZİRAAT BANKASI BANKKART HEDİYE PARA

Kampanya 19-23 Nisan 2024 tarihlerinde geçerlidir. Kampanyaya Bankkart Mobil'den veya bankkart.com.tr'den katılabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanya dönemi içerisinde Bankkart'ınız ile çocuk eğlence oyun parkları ve oyuncak sektöründeki üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplam 300 TL Bankkart Lira verilecektir.

E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya müşteri bazındadır ve en fazla 300 TL Bankkart Lira kazanılabilecektir. Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına Bankkart Liralar anında yüklenecektir.

Harcama tutarı için Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Kampanya kapsamında Bankkart Lira verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabilir. Bankkart'ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Bu şartları yerine getiren kişilere Ziraat Bankası toplamda 300 liraya kadar bankkart hediye lira yükleyecek. Kampaya 23 Nisan 2024 tarihinde yani 72 saat içinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler işlemlerini bu tarihe kadar tamamlamaları durumunda hediye bankkart liraları kazanabilecekler.