Dengeler dizisi nereden izlenir? Dengeler dizisi ücretsiz nereden takip edilir?

Dengeler dizisi nereden izlenir? Dengeler dizisi ücretsiz nereden takip edilir?
Sıfır Bir dizisiyle birçok oyuncu önemli rollerde görev alırken bunların en önemli örnekleri arasında da yer alan Cihangir Ceyhan'ın başrolünde yer aldığı Dengeler Biri Olmak dizisinden fragman geldi. Dizi 19 Nisan'da Gain'de...

Sıfır Bir dizisiyle birçok oyuncu önemli rollerde görev alırken bunların en önemli örnekleri arasında da yer alan Cihangir Ceyhan'ın başrolünde yer aldığı Dengeler Biri Olmak dizisinden fragman geldi. Dizi 19 Nisan'da Gain'de izleyicilerle buluşacak.

Inter Yapım imzalı dizide Cihangir Ceyhan’a Mazlum Çimen, Erol Babaoğlu, Sabahattin Yakut, Savaş Satış, Burak Şafak, Tanju Bilir, Ulvi Kahyaoğlu, Gurur Çiçekoğlu, Zamire Zeynep Özdemir, Mücahit Koçak, Canan Ürekil ve Ersin Olgaç gibi oyuncular eşlik ediyor.

DENGELER DİZİ KONUSU

Dizide Cihangir Ceyhan, yaşadıkları sonucunda gayrimeşru dünyaya çekilen Ferit Kamacı karakterini canlandırıyor. Çocukluğundan beri bambaşka bir hayatın hayaliyle yaşan Ferit, kendisini adım adım suç, şiddet, hırs ve intikam dolu bir dünyanın içinde bulur. Gerçekleşmemiş ihtimallerle birlikte çocuk ruhunu ve naifliğini arkasında bırakmak zorunda kalan Ferit, “biri olma” yolunda çok şey feda edecektir.

DENGELER DİZİSİ NEREDEN İZLENİR?

Dengeler dizisi Gain Tv üzerinden izlenmektedir. Dizinin ilk iki bölümü platformda yayın hayatına başladı.

GAİN ABONELİK ÜCRETLERİ

GAİN Premium abonelik kredi kartı ile alımlarda ve uygulama içi satın almalarda aylık 149 TL'dir.

Abonelik işlemlerinde debit kart ve kredi kartı kullanabilirsiniz.

GAİN aboneliği taahhüt gerektirmez. Siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak yenilenir.