Ünlü astrolog açıkladı! O 4 gün oldukça fena geçecek

Ünlü astrolog açıkladı! O 4 gün oldukça fena geçecek
Türkiye'de milyonlarca kişinin merakla takip ettiği astrolog uzmanları ve burç yorumları ile ilgili yeni açıklamalar geldi. Ünlü astrolog Dinçer Güner tarafından yapılan açıklamalarda bu hafta neler olacağını ifade etti. Yıldızların...

Türkiye'de milyonlarca kişinin merakla takip ettiği astrolog uzmanları ve burç yorumları ile ilgili yeni açıklamalar geldi. Ünlü astrolog Dinçer Güner tarafından yapılan açıklamalarda bu hafta neler olacağını ifade etti. Yıldızların ve gezegenlerin de insanların hayatlarını etkilediğine inanan bir inanç sistemi olan astrologlar da kişilerin kişilikleri, kader ve gelecekleriyle ilgili de gezegende gördüklerini yorumlamaktadırlar.

"KULLANILMIŞ HİSSEDEBİLİRİZ"

Ünlü astrolog Güner, "KULLANILMIŞ, ISLAK SARI MUTFAK BEZİ GİBİ HİSSEDEBİLİRİZ! " diyerek açıklamalarına aşağıda ki gibi devam etti:

Mars ile Neptün birlikte hareket edecekler. Etki süresi 4 gün

Kuşku, şüphe gibi duygulara karşı yenik düşmeyi de beraberinde getirebilir. İyi tarafı ile manevi yolculuklar, din ile bütünleşme, ruhsal tatmin gibi etkileri de olabilir. Bu aralar aşk-meşk konuları hayatımızda hız kazanabilir amma velakin hiç bir şey göründüğü gibi de olmayabilir. Takke düştü kel göründü gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsak her bize gülene, yaklaşana yelkenleri hemen indirmemek gerek. Kandırılmalara açık zamanlardayız. Enerjimizde ciddi dalgalanmalar olabilir. Saatimiz saatimize uymayabilir. Belki de enerjimiz yerlerde gezebilir. Hiç bir şey yapmak istemeyebilir, kaçabiliriz. Kendimizi kullanılmış, ıslak sarı mutfak bezi gibi hissedebiliriz.

Bu aralar hayır kurumlarına yardım, yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek, şefkat eli uzatmak, manevi anlamda destek olmak içinde güzel zamanlardır. Enerjinizi hayır işlerine harcayabilirsiniz. Gerçeklerden kopmamak gerek, enerjinizi gerçekçi proje, konu ve insanlar için ayırın. Boş hayallerin peşinde koşarken ayağınız bir skandala takılmasın.

Ele güne rezil olmayın sonra. Bu aralar alkol gibi ürünleri tüketirken dikkatli olun, abartmayın, ağzınızla için. İlaç kullanırken ya da ürünleri satın alırken son kullanım tarihlerine bakın, zehirlenmelerin artabileceği zamanlar. Özellikle deniz ürünlerini tüketirken ekstra dikkat edin. Cinsel anlamda her türlü fantezinizi gerçekleştirebileceğiniz zamanlar.

Ama günün sonunda "Amaaan bu muydu" da diyebilirsiniz... Bu dönemde yaratıcılığınız ve ilhamınız artabilir, yeni projeler ve fikirler ortaya çıkabilir. Bu kavuşum, karizmatik ve çekici bir etkiye sahip olmamızı sağlayabilir.

Diğer insanlar üzerinde etkileyici bir izlenim bırakma şansını artırabilir. Bu dönemde duygusal tepkiler daha yoğun ve karmaşık olabilir. Hedefler ve amaçlar konusunda belirsizlik yaratabilir. Bu dönemde hedeflerimize odaklanmak ve gerçekçi bir şekilde ilerlemek için daha fazla çaba sarf etmek gerekir. Dikkat dağınıklığına ve motive olmakta zorlanmaya yol açabilir. Gerçekçi olmayan hedeflerin peşinden koşmamıza neden olabilir.